Motocykliści z Płocka zapewne doskonale znają sklep Inter Motors zlokalizowany przy ul. Granicznej 46. Już teraz zapraszamy na jego ponowne otwarcie pod szyldem I’M Inter Motors już 16 lutego!
Atrakcyjne promocje na odzież i akcesoria dla motocyklistów z Łodzi. Od 15 lutego br. aż do odwołania, w naszym salonie przy ul. Dąbrowskiego 207/213 czekają na Was przecenione produkty takich marek, jak Ixon, Macna, Segura, Alpinestars i Abus.
Święto Zakochanych to świetny czas, aby sprawić wyjątkowy prezent swojej drugiej połówce. Jeśli jedno z Was lub oboje jesteście pasjonatami motocykli, skorzystajcie z rabatu -14% na odzież i akcesoria z asortymentu Inter Motors.
Od 10 lutego do 17 marca, w każdą sobotę w każdym sklepie Inter Motors, zawsze od godz. 11:00, będą odbywać się „Dni Nowości”. To spotkania tematyczne, podczas których zostaną zaprezentowane nowe kolekcje odzieży i akcesoriów renomowanych motocyklowych marek.
Już 1 lutego o godz. 9:00 odbędzie się otwarcie sklepu motocyklowego I’M Inter Motors w Rzeszowie przy ul. Rzecha 5. Znany i lubiany przez entuzjastów jednośladów sklep przeszedł wiele zmian. Teraz do Waszej dyspozycji będzie jeszcze bogatszy asortyment – w sam raz, aby zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy przed zbliżającym sezonem (choć wiemy, że dla niektórych trwa on cały rok!).
Showing 1 to 5 of 96 (1 Pages)