Otwarcie I'M Inter Motors w Rzeszowie!

Otwarcie I'M Inter Motors w Rzeszowie!

Już 1 lutego o godz. 9:00 odbędzie się otwarcie sklepu motocyklowego I’M Inter Motors w Rzeszowie przy ul. Rzecha 5. Znany i lubiany przez entuzjastów jednośladów sklep przeszedł wiele zmian. Teraz do Waszej dyspozycji będzie jeszcze bogatszy asortyment – w sam raz, aby zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy przed zbliżającym sezonem (choć wiemy, że dla niektórych trwa on cały rok!).
 
W I’M Inter Motors w Rzeszowie ubierzesz się od stóp do głów. Sklep posiada bogatą ofertę odzieży i akcesoriów motocyklowych takich marek, jak m.in. Alpinestars, Adrenaline, Oxford, SHOEI, ISPIDO czy SMK. Ponadto dostępne są także części do motocykli, a sprzedawcy służą pomocą w doborze odpowiednich do danego jednośladu.
 

Dla wszystkich klientów, którzy odwiedzą sklep od 1 lutego do 10 lutego przygotowaliśmy atrakcyjne 20-procentowe zniżki na nowe kolekcje odzieży producentów IXON i MACNA. Oprócz tego, na odwiedzających czekają także rabaty w wysokości 10% na wszystkie kolekcje ubrań motocyklowych, będącymi nowościami w asortymencie w 2018 roku. Promocje te nie łączą się.
 
Obsługa I’M Inter Motors w Rzeszowie czeka na Was od poniedziałku do soboty. Sklep będzie otwarty codziennie od 09:00 do 17:00, wyjątkiem są soboty – w te dni I’M Inter Motors będzie działał od 09:00 do 14:00.