Sześć nowych sklepów Inter Motors

Sześć nowych sklepów Inter Motors

1000 m2 nowego motocyklowego szczęścia!

Taki metraż mają łącznie nasze nowe sklepy Inter Motors. Właśnie przybyło sześć kolejnych punktów na „intermotorsowej” mapie kraju! Nasz największy sklep – prawdziwy motocyklowy megastore uruchomiliśmy w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 301. W doskonałej lokalizacji znajduje się drugi łódzki Inter Motors. Sklep ulokowany przy ul. Drewnowskiej 50 tuż przy Manufakturze, a dodatkowo wartym podkreślenia jest fakt, że sklep czynny jest 7 dni w tygodniu od 10.00 do 19.00. Dotarliśmy także do Ełku, Nowego Targu, Piotrkowa Trybunalskiego i Gdańska. U nas znajdziecie  świetną odzież i akcesoria: Znajdziecie tam asortyment: Alpinestars, Adrenaline, Ixon, Macna, Fly, Shark, Nolan, Fly, X-Lite  Ispido, Segura, Interphone i wiele innych, a także profesjonalną obsługę, pomoc w dobrze odzieży i części.

Pamiętajcie, że u nas oferowany jest bardzo szeroki wybór odzieży, kasków, akcesoriów dla motocyklisty i motocykla zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego jeźdźca. Każdego, bo w sklepie oferowany jest asortyment do wszystkich stylów jazdy i na każdą kieszeń. Sport, turystyka, chopper, cruiuser, motocykle vintage i klasyki, off-road, ekstremalny motocross, czy stylowa odzież miejska – u nas na prawdę ubierzesz tak jak naprawdę chcesz!

W Inter Motors znajdziecie towar odzieżowo – akcesoryjny 20 starannie wybranych dostawców z całego świata. Nie zapominamy o częściach zamiennych, eksploatacyjnych, oponach i olejach, bowiem w tym przypadku możemy zaoferować ponad 100.000 unikalnych indeksów, a łącznie asortyment eksploatacyjny pochodzi od 60 producentów. 

Zapraszamy cię do twojego nowego sklepu motocyklowego!

 

Kraków, Ul. Zakopiańska 301

Megastore 300m2
Sprawdź godziny otwarcia i wskazówki dojazduNowy Targ, ul. Kolejowa 169

Salon 200 m2
Sprawdź godziny otwarcia i wskazówki dojazduŁódź, ul. Drewnowska 50

Salon 220 m2
Sprawdź godziny otwarcia i wskazówki dojazduPiotrków Trybunalski, ul. Dmowskiego 59

Sklep 110 m2
Sprawdź godziny otwarcia i wskazówki dojazduEłk, ul. Słoneczna 4

Sklep 150 m2
Sprawdź godziny otwarcia i wskazówki dojazduGdańsk, ul. Jabłoniowa 2

Sklep 100 m2
Sprawdź godziny otwarcia i wskazówki dojazdu