Koszulka Alpinestars Marca Marqueza na aukcji WOŚP!

Koszulka Alpinestars Marca Marqueza na aukcji WOŚP!
Jak co roku, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zrzesza wiele osób prywatnych oraz firm do pomocy najbardziej potrzebującym. W tegoroczną edycję zaangażował się także Inter Motors, dzięki któremu na aukcję trafił przedmiot, będący prawdziwą gratką dla fanów wyścigów motocyklowych.
Każdy entuzjasta motocykli i wyścigów motocyklowych na torach asfaltowych wie, kim jest Marc Marquez. Młody hiszpański motocyklista od czterech sezonów pozostaje niekwestionowanym mistrzem klasy królewskiej Motocyklowych Mistrzostw Świata (MotoGP). Wcześniej Marquez zdobywał tytuły mistrzowskie w dwóch niższych klasach, co w sumie daje mu obecnie sześć zdobytych mistrzostw w wieku niespełna 25 lat. Dzięki temu młody zawodnik zaskarbił sobie serca fanów wyścigów, także tych z Polski, którzy z uwagą śledzą błyskawiczny rozwój jego talentu.
Mając na uwadze to zainteresowanie, z inicjatywy Inter Motors, na charytatywnych aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pojawiła się koszulka z autografem Marca Marqueza od producenta Alpinestars – uznanej, włoskiej marki, której produkty znajdują się w naszym asortymencie.

Zapraszamy do licytowania tutaj: http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-alpinestars-z-autografem-marca-marqueza-i5748574

Mamy nadzieję, że wygrana trafi do prawdziwego pasjonata motocykli i wyścigów, a uzyskane fundusze wspomogą szczytny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!