I’M Inter Motors w Łodzi – przyjdź i zgarnij rabaty!

I’M Inter Motors w Łodzi – przyjdź i zgarnij rabaty!

I’M Inter Motors w Łodzi – przyjdź i zgarnij rabaty!

Sieć Inter Motors rozwija się i realizuje kolejne nowe projekty! Już 15 stycznia o godz. 10:00 zostanie otwarty koncepcyjny sklep I’M Inter Motors. To zupełnie nowe wydanie znanego dotychczas sklepu Inter Motors, znajdującego się przy ul. Drewnowskiej 50 w Łodzi. Od poniedziałku dla wszystkich motocyklistów jeszcze bogatszy asortyment, atrakcyjne rabaty i promocje oraz profesjonalna obsługa do dyspozycji 7 dni w tygodniu!

Z okazji „nowego otwarcia” przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcyjnych rabatów, dedykowanych zarówno entuzjastom jazdy sportowej, turystycznej, jak i miejskiej. To doskonała okazja, aby uzupełnić swoją szafę o nową odzież i akcesoria przed zbliżającym się sezonem motocyklowym.

  •          10% rabatu na wszystkie modele kasków marki SHOEI
  •          20% rabatu na wszystkie produkty marki Macna
  •          15% rabatu na kask szczękowy Shark Evo One
  •          15% rabatu na buty sportowe Alpinestars SMX-6 V2
  •          15% na rękawice turystyczne Alpinestars Booster
  •          rabaty na odzież marki Segura
  •          rabaty na produkty marki Interphone

Oprócz tego, w łódzkim salonie będziecie mogli obejrzeć i kupić bardzo atrakcyjną nowość nadchodzącego sezonu – kask Nolan N100-5. O rabat na ten produkt zapytajcie sprzedawcę w sklepie.

Zapraszamy do sklepu nie tylko w dniu otwarcia, ale także w następnych dniach. Pracownicy sklepu będą czekać na Was 7 dni w tygodniu w godz. 10:00 – 19:00. Sklep jest zlokalizowany przy ul. Drewnowskiej 50 w Łodzi.

Ważne!

Wszystkie promocje opisane powyżej dotyczą produktów dostępnych wyłącznie w sklepie I’M Inter Motors Łódź Drewnowska. Ponadto rabaty nie łączą się̨ z innymi promocjami.