ADRENALINE - wielka wyprzedaż produktów!

ADRENALINE - wielka wyprzedaż produktów!

Trwa wielka wyprzedaż ubiegłorocznej kolekcji odzieży i akcesoriów motocyklowych marki ADRENALINE! Atrakcyjne rabaty dotyczą ponad 130 produktów takich jak kurtki, spodnie, rękawice, buty, akcesoria przeciwdeszczowe, czy kominiarki. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

ADRENALINE to marka odzieży motocyklowej i akcesoriów, tworzona przez pasjonatów dla pasjonatów, obecna na rynku od ponad 10 lat. Wśród popularnych produktów w tegorocznej wyprzedaży znajdują się między innymi: 

Kurtka tekstylna ADRENALINE FASTER. Poprzednia cena to 529 zł, a nowa cena 329 zł (oszczędzasz 200 zł!). Krótka trzywarstwowa kurtka dedykowana do jazdy motocyklami typu naked i roadster. Jej usportowiony charakter podkreślają zewnętrzne carbonowe ochraniacze ramion. Warstwa zewnętrza została uszyta z materiału Maxdura, a strefę ramion dodatkowo wzmacnia grubo pleciony i bardzo odporny na przetarcia materiał Techno Tex. Konstrukcja 3 w 1 pozwala na osobne wypinanie membrany wodoodpornej i podpinki ocieplającej, co w połączeniu z systemem wentylacji umożliwia dostosowanie jej parametrów do panujących warunków atmosferycznych.

Kurtka tekstylna ADRENALINE CAMELEON. Poprzednia cena to 699 zł, a nowa cena 569 zł (oszczędzasz 130 zł!). Kurtkę Adrenaline Cameleon, jako jeden z najbardziej zaawansowanych z oferty tej marki, wyposażono w szereg udogodnień, dzięki którym sprawdzi się o każdej porze roku. To kurtka turystyczna dla wymagających motocyklistów, którzy poszukują produktów w najlepszej relacji ceny do jakości.

Kurtka tekstylna ADRENALINE SWEEP GRAND TOURING. Poprzednia cena 649 zł, a nowa cena to 389 zł (oszczędzasz 260 zł!). Funkcjonalna kurtka, zapewniająca odpowiedni komfort w każdych warunkach pogodowych. Zastosowano w niej samodzielnie mocowaną membraną oddychającą Raintex oraz podpinkę ocieplającą. To doskonała oferta dla motocyklistów, którzy spędzają tysiące kilometrów w trasie. Model jest wyposażony we wkładkę, która poprawia wentylację w obszarze pleców i stanowi dodatkową warstwę pomiędzy ochraniaczem pleców a plecami.

Spodnie turystyczne ADRENALINE CAMELEON. Poprzednia cena to 579 zł, a nowa cena 469 zł (oszczędzasz 110 zł!). Ten model został zaprojektowany w technologii trzywarstwowej z samodzielnie wypinaną podpinką ocieplająca oraz oddychającą wodoodporną membraną Reissa. Można je dostosować do każdych warunków atmosferycznych. Za wygodę odpowiadają elastyczne strefy nad kolanami i na lędźwiach. Zakładanie butów ułatwiają długie zamki na dole nogawek.

Pas nerkowy ADRENALINE. Poprzednia cena 49 zł, nowa cena to 39 zł (oszczędzasz 10 zł!). Zapobiega przewianiu pleców i wiążącym się z tym bolesnym dolegliwościom. Polecany jako dodatkowy element ubioru w czasie jazdy w chłodne dni. Wykonany z nieprzewiewnego materiału typu cordura, wewnętrzna część wyszyta ciepłym mikropolarem, szeroki zakres regulacji w pasie.

Kominiarka termoaktywna ADRENALINE COTTON. Poprzednia cena to 12 zł, nowa cena 9 zł (oszczędzasz 3 zł). Bawełniana kominiarka o uniwersalnym rozmiarze idealnie przylega do twarzy. Pojedynczy duży otwór nie ogranicza pola widzenia. Odpowiedni krój i długość zabezpiecza szyję przed wiatrem. Płaskie szwy nie powodują uczucia dyskomfortu.