Kask off-road NEXX X.D1 VOYAGER kolor biały/czarny

1659 zł

Producent : NEXX

878,99 zł Brutto

Materiał Włókno/kompozyt
Nazwa Kask
Nazwa własna X.D1 VOYAGER
Kolor multikolor biały
Przeznaczenie Turystyczny
Blenda przeciwsłoneczna Tak
Pinlock Tak
Rodzaj kask Kask off-road
Rodzaj zapięcia DD RING
Waga1450
Wyjmowana wyściółka komplet
TypUnisex

(opcjonalnie)
*(Wymagane)

Kask Nexx X.D1 Voyager to doskonała propozycja dla miłośników jazdy terenowej i szosowej jednocześnie. Ten model oferuje wyjątkowe rozwiązanie typu 3 w 1. Można go skonfigurować do jazdy enduro, stosując go razem z daszkiem i szybą; do jazdy szosowej, demontując daszek, jak również do jazdy off-road. Po zdemontowaniu wizjera, kask przystosowany jest do zastosowania gogli.

 

Skorupę wykonano w technologii X-MATRIX opartej o włókna szklane, aramidowe i organiczne, a także wzmocniono włóknem węglowym. Wyściółkę wykonano z użyciem materiału CoolMax. Poduszki polików wyposażono w system awaryjnego otwierania. Kask posiada zintegrowany wizjer przyciemniający o 80%. X.D1 Voyager jest przystosowany do montażu kamery oraz interkomu X-COM marki Nexx. Dla uzyskania optymalnej wentylacji zastosowano dwa wloty powietrza i cztery wyloty oraz wentylację szczęki. Skorupa jest dostępna w dwóch rozmiarach. Kask zapinany jest przy pomocy zapięcia DD. Część szczękowa została zaprojektowana tak, by chronić również klatkę piersiową.

 

SKORUPA
wykonana w technologii X-MATRIX z włókien szklanych, aramidowych, organicznych i dodatkowo wzmocnionych włóknami węglowymi; w dwóch wielkościach dla rozmiarów XS-M, L-XL

 

WENTYLACJA
dynamiczny dopracowany system z integralnymi kanałami wbudowanymi w skorupę kasku

 

WNĘTRZE
w pełni wymienna wyściółka przystosowana do prania, wykonana z materiału CoolMax o wysokich właściwościach oddychających i antyalergicznych

 

SZYBA WIZJERA
przeźroczysta z systemem anti-scratch o podwyższonej odporności na zarysowania i parowanie; pinlock w komplecie; podnoszona blenda przeciwsłoneczna (80% przyciemnienia)

 

MECHANIZM WIZJERA
precyzyjny mechanizm zamykania SYSTEM ZAPIĘCIA Podówjny pierścień D + system awaryjnego odpinania.

Produkty powiązane