Data publikacji: 2024-03-01

SPRZEDAWCA WROCŁAW

Inter Motors Wrocław. Idealnym kandydatem/kandydatką na to stanowisko będzie motocyklista/motocyklistka, zaangażowany/a w swoją pasję, energiczny/a i nastawiony/a na realizację celów. Jeśli więc motocykle to Twoja prawdziwa pasja i tak samo jak my uważasz, że jazda na nich to coś więcej niż tylko zwykłe przemieszczanie się - ta praca jest stworzona dla Ciebie!

WYMAGANIA WZGLĘDEM KANDYDATÓW:

  • komunikatywności / łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • wykształcenia minimum średniego / mile widziane techniczne,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży motocyklowej oraz
  • mile widziane prawo jazdy kat. A.

OBOWIĄZKI:

  • aktywna sprzedaż odzieży, części i akcesoriów motocyklowych,
  • informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy, w tym o aktualnych promocjach,
  • przygotowywanie raportów sprzedaży,
  • telefoniczna i mailowa obsługę klienta,
  • zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta,
  • udział w działaniach marketingowych i promocyjnych.

GWARANTUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o długoletniej tradycji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • szkolenia produktowe i handlowe,
  • pracę w miłej atmosferze.

    Aplikacje CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] wpisując temat wiadomości „Sprzedawca odzieży i akcesoriów - Wrocław”